Jak na to?

Půjčte si oblek ve čtyřech jednoduchých krocích.


1. Vytvořte si svůj styl

Poskládejte si svůj vlastní stylový outfit z našich kvalitních obleků; od nestárnoucí klasiky až po nejnovější trendy. I doplňky jsou pro nás samozřejmostí. Potřebujete k obleku i boty, košili i manžetové knoflíčky, motýlka nebo kravatu? Vše pro vás máme připraveno v sekci doplňky. Stačí si jen vybrat, vše co potřebujete je tu pro Vás.

~

2. Zadejte své míry

S našim jednoduchým online průvodcem vám pomůžeme s otázkou jak se správně a jednoduše změřit z pohodlí domova. Pak už jen stačí zadat míry do naší jednoduché tabulky. Spolehlivý proces určení velikosti - použijte náš jednoduchý systém k předurčení Vaší velikosti. Naše stylistky pak převedou vaše míry do správné velikosti obleku, tak aby Vám hezky seděl.

~

3. Doručení domů a vyzkoušení

Váš oblek bude zaslán prostřednictvím České pošty cca týden před plánovanou akcí - to je stále spousta času na kontrolu velikosti a všech objednaných položek a detailů. V klidu vše doma vyzkoušejte, zjistěte zda vše sedí jak má, stejně tak jestli jste na něco náhodou ještě nezapomněli.

~

4. Předveďte svůj oblek

Užijte si svou akci na plno a sbírejte komplimenty. Až po akci načerpáte nové síly, jednoduše dejte vše zpět do krabice, která vám přišla a díky předplacenému poštovnému a předepsanému štítku s naší i vaší adresou stačí už jen poslat prostřednictvím České pošty. Váš pronájem trvá až 3 kalendářní dny po datu události - po celou tuto dobu je možné oblek zaslat zpět k nám.

~

JSTE PŘIPRAVENI ZAČÍT?  VYBERTE
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace